Dílna Malé Svatoňovice (podzim)

Aktuální informace 2024:

Jména lektorů a aktuální obsazenost najdete přímo na přihlášce, kterou můžete vyplnit online zde. Nebojte se napsat jako náhradník, nic tím nezkazíte.

Letos začínáme netypicky sobotním oběděm (26.10.2024) a končíme pondělním oběděm (28.10. – svátek). Koncert lektorů a kapely Album proběhne v sobotu v KD, v neděli večer zahrají žákovské „kapely“ v jídelně. Cena je 4 600 Kč (zahrnuje výuku, materiály, koncerty, stravu a bydlení).

Všeobecné informace:

Dílna v Malých Svatoňovicích se konává na podzim a v posledních letech bývá trochu delší než jen víkend. Několik let jsem ji organizoval s Jindrou Hylmarem. Po jeho náhlém úmrtí spolupracuji s jeho skvělou ženou Evou Hylmarovou.

Účastníci jsou rozděleni (max. po 10) do tříd k jednotlivým lektorům, kde se věnují hře na svůj hudební nástroj, případně zpěvu. K tomu se většinou podaří vyzkoušet si práci v kapele, případně jamování. 

Ubytování a strava jsou zajištěny v poměrně skromné ubytovně a jídelně místní střední a základní školy, hlavní koncert probíhá v kulturním domě na náměstí a některé koncerty v jídelně.

Cena je kolem 4 až 5 tisíc Kč včetně výukových materiálů, péče lektora, koncertů, stravy a ubytování.

Máte dotaz? Napište mi! Díky za pozornost, na viděnou a slyšenou!

Reportáž z dílny v roce 2022 najdete zde.

Skvělý záznam koncertu G Runs and Roses a lektorů zde.

…a k tomu několik fotografií: