Jak se dělá Bluegrass

Jak se dělá bluegrass.

Kniha obsahuje povídání (a pár notiček) o všem možném: co vůbec je bluegrass, jeho historie, jak mám fungovat kapela, ozvučení, vokály, jak cvičit, jak nahrávat a vydávat CD atp..

Uvádím pár reakcí laskavých čtenářů:

 

Knihu jsem přečetl hned v pondělí (hned jak se mi zaostřil zrak). Je to pěkný!!!!!! 

Honza (Máca)
 
Jsem naprosto nadšen. Dostala se mi do ruky ve správný čas, kdy jako dobrovolný impresário amatérského hudebního tělesa řeším mnoho z popsané problematiky. Kniha je vtipná, čtivá, motivující a velmi informativní. Bezvadný počin včetně kapitoly „od manželky pro manželky“, kterou jsem dal obratem přečíst své ženě. (čekám,  zda to bude mít efekt… :o)) 
Robin
 
Moc pěkně napsané, spousta poznatků, postřehů a zkušeností pohromadě. Nejsem odborník ale jsem z ní nadšen, hodně mi ta kniha dala. Tak nějak jí pomalu čtu podruhé, bylo období nemoci tak bylo dost času si to znovu přečíst.  
Martin
 
Rozhodně ji chci mít ve své knihovničce, povedla se Ti. 
Světlana
 
I’m extremely impressed… and I wish I could read it! 
Pete (Wernick)
 
Skutečnost předčí radostné očekávání! Kniha je naprosto skvělá. Už jsem koupil 12 výtisků, a teď je rozdávám jako skvělý dárek přátelům, kteří milují bluegrass jako já, či kteří ho začnou také díky Tvé knize mít rádi. Děkuji za Tvoji úžasnou práci, moc si toho vážím.  
Petr
 

Je zábavná, takže se hodí i pro ty, co nechtějí hrát na banjo či v kapele (jako teď já). 

Moc se Ti povedla, gratuluju,
Irena